תהליך העבודה

1. היכרות, הגדרת צרכי הלקוח ואפיוני התפקיד
תהליך ההשמה מטרתו לאייש את האדם המתאים ביותר לתפקיד המיועד עפ"י הקריטריונים והדרישות שנגדיר ביחד.
צוות מומחים שלנו יעניק לך יחס אישי, ליווי צמוד ואבחון מקצועי. נגיע אל ארגונך, נערוך סיור במקום, נכיר את הצוות הניהולי המוביל ובעקבות זאת נגדיר ביחד את הצרכים. אנו פועלים באמינות ודיסקרטיות מלאה, נסייע לך בתהליך תוך הקפדה על סודיות מוחלטת.
נלווה אותך החל משלב אפיון והגדרת התפקיד ועד לאיוש המשרה. בצורה זו נוכל להתעמק בצרכים של ארגונך, נראיין עבורך את המועמדים המתאימים ביותר, אותם נעביר אליך לשיבוץ במשרות המוצעות.
תהליך הגיוס וההשמה שלנו הוא מקצועי, מובנה ומכוון מטרה וכך אנו מביאים לאיתור העובדים והמנהלים הטובים והמתאימים ביותר לארגון שלך.
"שיבוצים" מצטיינת במלאכת הגיוס וההשמה בזכות הניסיון וההיכרות עם השוק התעסוקתי והשוק התעשייתי בארץ, דבר המבטיח איתור, אבחון והערכה מקצועיים ביותר.

2. איתור ומיון מועמדים מתוך המאגר של "שיבוצים" ומקורות גיוס נוספים
איתור ומיון מועמדים פוטנציאליים בעזרת מקורות הגיוס השונים שלנו על מנת להגיע למועמד המתאים ביותר עבורך.
צוות מקצועי ומיומן ילווה אותך יד ביד על מנת להתאים את המועמד לפי הקריטריונים והאפיונים שהגדרנו יחד. הרי למצוא את המועמד המתאים ביותר למשרה ולארגון זה כמו למצוא "מחט בערימת שחט" ולשם כך אנחנו כאן ונסייע לך להתמקד ולמצוא את המועמד המתאים ביותר.
במסגרת תהליך מיון מהיר ויעיל אנו נדלה את המועמדים הרלבנטיים עבורך מתוך מאגרי קורות החיים העומדים לרשותנו, נערוך ראיונות טלפוניים ראשוניים עם המועמדים ולאחר מכן נזמן אותם לראיונות עומק פרונטאליים. בהמשך נקיים ראיונות עם הממליצים של המועמד לשם קבלת חוות דעתם על המועמד מתוך היכרותם ועבודתם המשותפת.
לעיתים, בעת הצורך, נערוך מרכזי הערכה, בהם ייבחנו כישורי המועמדים במבחני מצב (סימולציות) והיבטים נוספים.
בסיכומו של תהליך נעביר אליך חוות דעת מעובדת ומנוסחת באשר לאישיותו, יכולותיו וכישוריו של המועמד, וכן באשר ליכולתו להתמודד ולהצליח בתפקיד המיועד.
ל"שיבוצים" יש את היכולת לאתר מבין כמות גדולה של מועמדים פוטנציאליים את המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד ולארגון.

3. מיון מתקדם, ליווי וקבלת החלטות
בסיום שלב המיון ולאחר שהגענו לכמות מצומצמת של מועמדים פוטנציאליים הרלוונטיים ביותר עבורך, נערוך איתך ראיונות משותפים עם המועמדים הרלוונטיים שאותרו, נעזור לך בתהליך המיון המתקדם וקבלת ההחלטות, נסייע לך לזהות חוזקות וקשיים אצל כל מועמד ואת הפוטנציאל להצלחתו בתפקיד.

4. תמיכה, ליווי, ייעוץ ופיתוח בארגונך
אנו מאמינים בבנייה וטיפוח קשר אישי וארוך טווח עם הלקוחות והמועמדים. לשם כך אנו מעניקים לכם קשת רחבה של שירותים מקצועיים ופיתוח הון אנושי עומדים לרשותך בכל עת, החל מייעוץ מקצועי וליווי שוטף, שירותי הכוונה בתחום האבחון, וכן שירותים אפקטיביים נוספים לליווי אישי בתהליך קליטת המועמד בארגון ובתפקיד, זאת כדי לסייע לך להביא את ארגונך למובילות ומצוינות בשוק. בין השירותים שלנו תוכל להיעזר בהכוון קריירה, סדנאות וקורסים, העשרה והדרכה לעובדים, אימון וליווי מנהלים, הקמת יחידות משאבי אנוש, Outsourcing של משאבי אנוש וכן סיוע בפיתוח עסקים קטנים.
 
הצוות שלנו ישמח לענות לכל שאלה.
כתבו לנו:
   

ערך :  
Score :  
ברירת מחדל :
בקרו אותנו בפייסבוק בקרו אותנו בלינקדאין